Изберете аеродром
 
  SKP :  25.05.2018,09:27
Преглед на летови
Авио превозници
Права на патници
"primeclass" ВИП&ЦИП Услуги
Карго Центар
 

 


WizzAir
WizzAir
На Аеродром
Добредојдовте на
Меѓународен Аеродром Скопје
Знаење, искуство и креативностУспешна приказна напишана со знаење, искуство и креативност во аеродромското работење.
Од Скопје до светотОдберете ја вашата дестинација од Скопје до едно од бројните места во светот.
  Лет Од Време  
  PC 351 ISTANBUL - SABIHA GOKCEN 10:35  
  QR 305 DOHA 11:15  
  OS 779 VIENNA 11:45  
  W6 7712 MALMO 11:50  
сите пристигнувања »
 
  Лет До Време  
  WK 439 ZURICH 09:45  
  PC 352 ISTANBUL - SABIHA GOKCEN 11:15  
  W6 7731 BASEL-MULHOUSE 12:35  
  QR 306 DOHA 12:45  
сите полетувања »
   
На аеродромот
 
 
Летови
 
 
Патувања
 

 


TAXI_MK
  SKP :  25.05.2018,09:27
Временски услови
17°C Current
Притисок:32847.98 mb
Ветер:6.44 kph
Временска прогноза
Тековна Денес Утре
Current Today Tommorow
17 °C 12/26 °C 13/27 °C
Вести
НА ОХРИДСКИОТ АЕРОДРОМ: ТАВ го пречека првиот лет на Онур ер и Татилбудур од Истанбул...
15/4/2018
ТАВ И ЛОТ ПОЛИШ ЕРЛАЈНС НАЈАВУВААТ: НОВА ЛИНИЈА ВАРШАВА – СКОПЈЕ ОД ЈУНИ 2018 ГОДИНА...
9/2/2018
архива

Летови l Патници l Содржини и услуги l До аеродромот l Карго l За нас
  • facebook
  • twitter