Zgjidhni aeroport
 
  SKP :  25.05.2018,09:26
Fluturimet
Avio-transportuesit
Të drejtat e pasagjerëve
Shërbimi CIP
Kargo
 

 


WizzAirNë aeroportin
Mirëserdhët në
Aeroporti Ndërkombëtar i Shkupit
Dije, përvojë dhe kreativitetPërralla e suksesshme, e shkruar me njohuri, përvojë dhe kreativitet në shërbimet aeroportuale
Nga Shkupi deri te botaZgjidheni destinacionin Tuaj nga Shkupi deri te vendet e shumta në botë
  Fluturim Nga Kohë  
  PC 351 ISTANBUL - SABIHA GOKCEN 10:35  
  QR 305 DOHA 11:15  
  OS 779 VIENNA 11:45  
  W6 7712 MALMO 11:50  
Të gjitha arritjet »
 
  Fluturim Deri Kohë  
  WK 439 ZURICH 09:45  
  PC 352 ISTANBUL - SABIHA GOKCEN 11:15  
  W6 7731 BASEL-MULHOUSE 12:35  
  QR 306 DOHA 12:45  
Të gjitha fluturimet »
   
Në aeroportin
 
 
Fluturime
 
 
Udhëtime
 

 


TAXI
  SKP :  25.05.2018,09:26
Kushtet kohore
17°C Current
Presion:32847.98 mb
Erë:6.44 kph
Parashikimi i motit
Vijuese Sot Nesër
Current Today Tommorow
17 °C 12/26 °C 13/27 °C
Lajme
NË AEROPORTIN E OHRIT: TAV përshëndeti fluturimin e parë të Onur Air dhe Tatilbudur nga Stambolli...
15/4/2018
TAV DHE LOT POLISH AIRLINES NJOFTOJNË: LINJË E RE VARSHAVË - SHKUP NGA QERSHORI I VITIT 2018...
9/2/2018
arkiva

Fluturimet l Pasagjerë l Përmbajtja dhe shërbime l Si shkohet në aeroport l Kargo l Rreth nesh
  • facebook
  • twitter